نکات ضروری قبل از انجام میکروبیلدینگ ابرو

شاید برایتان سوال شود میکروبلیدینگ ابرو چه فرقی با تتوی ابرو که سالها پیش استفاده می شد دارد؟

 تتوی ابرو به این صورت بود که خانم ها می بایست ابرو های خودشون رو می تراشیدند تا خطهای دائمی و غیر طبیعی را به جای آن جایگزین کنندکه مسلما در سالهای بعد پشیمانی های زیادی به بار می آورد.

با وجود مشکلات تتو، تکنیک آرایشی نوپای میکروبلیدینگ پا به عرصه گذاشت و در سالهای اخیر با استقبال بینظیر مردم رو به رو شد. با این روش ابرو ها پر و کاملا طبیعی جلوه می کند .

میکروبلیدینگ ابرو توسط دستگاهی که سوزنهای بسیار ظریف بنام میکرو نیدل دارد  و با ورود پیگمنت به بالاترین لایه پوست ایجاد میشود. میزان فشار و زاویه ای که از آن رنگ وارد پوست می شود موجب می شود تا میکروبلیدینگ طبیعی و شبیه موی واقعی ابرو بنظر برسد.

در ادامه اگر قصد دارید میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید و هنوز مردد هستید حتما مطلب زیر را مطالعه فرمایید!

میکروبیلدینگ ابرو - میکروبیلدینگ - مجموعه آرایشی و زیبایی گندم

 

1. بر خلاف تتوی ابرو، میکروبلیدینگ ابرو روش دائمی نیست

در واقع می توان گفت میکروبلیدینگ ابرو نوعی تتوی موقت است به این معنی که معمولا بسته به نوع پوست بین 6 الی 36 ماه دوام دارد و برای ظاهر مورد نظر و بادوام بعد از جلسه اول که تتو انجام می شود حتما جلسه ی بعدی برای ترمیم ابرو و تغییرات لازم ضروری است.و فاصله جلسه ترمیم تا جلسه اول تتو بین 4 الی 8 ماه می باشد و بعد از آن هر 6 تا 12 ماه باید برای شارژ رنگ آن به کلینیکخود مراجعه کنید.

2. میکروبلیدینگ برای چه افرادی است؟

میکروبلیدینگ بیشتر برای افرادی است که می خواهند شکل کلی ابروهایشان  را تغییر دهند و به آن حالت جدیدی بدهند، یا فاصله های خالی میان ابرو را پر کرده و آنها را پر مو جلوه دهند. حتی میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که می خواهند قوص و گوشه خوش حالتی  به ابرو دهند هم توصیه می شود.

در همه این موارد باید در نظر داشت نوع پوست شما ممکن است نتیجه ی این پروسه را تغییر دهد ویا مشکلات پوستی برای شما به وجود آورد.

پوستهای حساس با کوچکترین خراش خون ریزی نسبتا زیادی پیدا می کنند و این موضوع روی رنگ گرفتن و ظرافت خطوط ابرو تاثیر گذار است و ممکن است کیفیت کار را کم کند.پس لازم است

 

حتما قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو با پزشک در این زمینه مشورت کنید.

3.برای انجام میکروبلیدینگ حتما بایدبه متخصص مراجعه شود

برای پیدا کردن کلینیک دقت کرده  و بدنبال افرادی که مهارت لازم و تأییدیه دریافت کرده اند باشید. با اعتماد به افراد بی تجربه ابروان خود را خراب نکنید .

4. میکروبیلدینگ بدون درد!

متخصص های میکروبلیدینگ قبل از شروع کار پوست شما را بی حس می کنند. پس از اینکه پوست بی حس شد شما تقریبا هیچ دردی حس نخواهید کرد. حتی بعضی از افراد معتقدند که بدون داروهای بی حسی هم درد شدیدی احساس نکردند البته انتظار هم نداشته باشید که میکروبلیدینگ ابرو بدون هیچ دردی انجام شود. در هر صورت این سوزن است که وارد پوست شما می شود!

5. میکروبلیدینگ تکنیکی است که نتیجه آن را همان لحظه مشاهده خواهید کرد

تغییرات ابرو برای جا افتادن احتیاج به زمان دارند. اما پس از تمام شدن جلسه میکروبلیدینگ شما نتیجه اولیه را می توانید همان لحظه مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که ممکن است تغییری که اول می بینید کمی پر رنگتر و زمختتر از چیزی باشد که انتظار آن را داشتید. کمی به ابروهای خود فرصت دهید تا حالت واقعی را نشان دهند. این زمان انتظار چیزی بین یک الی دو هفته است. پس خیلی زود امید خود را از دست ندهید!

علت اینکه رنگ ابروها اول کمی تیره تر و پر رنگتر بنظر می رسند آن است که همانطور که گفتیم تتوی میکروبلیدینگ به مرور زمان محو خواهد شد پس برای اولین جلسه و اولین بار بهتر است شدت رنگش کمی بالا باشد تا جلسه ی ترمیم بعدی خیلی سریع کمرنگ و یا  محو نشود.

6. مسئول مراقبت های پس از میکروبلیدینگ ابرو خود شما هستید

پس از جلسه میکروبیلدینگ برای مراقبت بهتر و بدست آوردن نتیجه مطلوب متخصص این کار به شما دستور العملی  مناسب برای روز های اول جهت نگهداری از ابرو می دهد. شما باید این موارد را مو به مو اجرا کرده و تمامی مراقبتهای لازم از پوست خود را انجام دهید. ممکن است متخصص از بعضی از مراجعین خود بخواهد جای تتو را بصورت روزانه بشویند و با پماد مخصوص آن را چرب نگه دارند. ممکن است به بعضی از افراد دیگر توصیه عکس کند. تعرق زیاد در روزهای اول اصلا خوب نیست و باید سعی کنید از نور مستقیم آفتاب دوری کنید.

پس حتما به متخصص یا پزشک خود اعتماد کنید تا دستوراتی مطابق با شرایط پوستتان را بدهد.

 

 زیباترشدن شما تکنیک ماست مجموعه آموزشی و زیبایی گندم smiley  || تماس با ما

 

 

ساعات کاری

روزهای تعطیل 

پشتیبانی تلفنی

شنبه تا پنجشنبه

9 صبح الی 6 عصر