شینیون

خانم‌های عزیز با هر اندازه و حجمی از مو می‌توانید با اطمینان به ما، به فرم شینیون دلخواه خود دست پیدا کنید.
تیم حرفه‌ای سالن زیبایی گندم، طبق سلیقه شما و با به کار گیری علم و تجربه‌ی خودشان و با به کارگیری جدیدترین مدل‌ها آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان هستند.
همکاران ما در سالن زیبایی گندم با انواع مدل‌های جدید اروپایی و هالیوودی، انواع بافت مو متناسب با فرم و حالت صورت شما و با به کارگیری انواع مهره‌های تزئینی و… سعی در ارائه‌ی بهترین خدمات را دارند.
دیگر لازم نیست نگران کوتاهی یا کم پشتی موهای خود باشید فقط کافی‌ست مدل دلخواهتان را انتخاب کنید و به متخصصین ما در رشته‌ی بافت و شینیون اعتماد کنید تا زیبایی شما را نمایان کنیم.


انواع بافت
بافت مو ساده: همان بافت سه تایی است که وقتی از کلمه ی بافت استفاده میکنیم به ذهن همه ی دخترها و خانم ها می رسد.
همین بافت ساده نیز به دو نوع بافت ساده از رو و بافت ساده از زیر تقسیم می شود.
بافت مو فرانسوی: همان بافت موی ساده است اما نه فقط قسمت انتهایی (دم اسبی مو ) بلکه از جلو سر لایه لایه موها به همان ترتیب روی سر بافته شده (بافت از رو) و به قسمت انتهایی که می رسیم همان بافت ساده می شود.
بافت مو هلندی: دقیقا مانند بافت مو فرانسوی است با این تفاوت که بافت در قسمت روی سر به صورت بافت از زیر زده می شود.
بافت مو هالیوودی: ترکیبی از بافت مو و کار با دستگاه است. مثلا قسمت بالایی موها دارای بافت هستند و بقیه موها براشینگ شده و در نهایت پایین موها با دستگاه فر تو یا بیرون داده می شوند.
بافت مو هارت: در این نوع بافت فقط موهای قسمت بالای سر بافته می شود . حالت بافت مو به صورت قلب است.
بافت مو لیر: نوعی بافت است که موهای شما به صورت باز خواهد بود و در قسمت انتهایی موبافت زده می شود.
بافت مو تیسوت: شبیه بافت مو لیر است با این تفاوت که دو ردیف بافت روی سر با فاصله ی ۱۰ تا ۱۵ سانت از جلوی سر زده می شود .
بافت مو تل: مانند بافت مو فرانسوی به جای بافت عمودی سر یک بافت افقی به صورت تل در جلوی سر زده می شود .
بافت مو چهارتایی، پنج تایی: مانند بافت سه تایی است اما باچهار یا پنج شاخه مو بافته می شود.که به مهارت بیشتری نیاز دارد و زیبایی بیشتری به بافت می دهد.
بافت مو تیغ ماهی یا حصیری: در این نوع بافت از دو رشته مو استفاده می شود. بافت تیغ ماهی بسیار زیبا و پرطرفدار بوده و بیشتر برای قسمت انتهایی موها (دم اسبی) استفاده می شود.
بافت مو طنابی یا مارپیچی: این نوع بافت نیز از دو رشته مو تشکیل می شود و جلوه ی زیبایی به موهای بلند شما می بخشد.

لطفا جهت تعیین وقت و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02122375763 و یا 09356898933 تماس بگیرید و یا حرف M را به 09356898933 پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

ساعات کاری

روزهای تعطیل 

پشتیبانی تلفنی

شنبه تا پنجشنبه

9 صبح الی 6 عصر