کاشت و اکستنشن مژه

اول از همه باید بدانید که اکستنشن مژه واقعا چیست. اکستنشن مژه، مژه‌هایی مصنوعی است که تک تک به مژه های طبیعی شما چسبانده می‌شود تا ضخامت، طول و رنگ مژه‌های‌تان را بهبود بخشد. این اکستنشن‌ها از مواد مصنوعی همچون موی سمور، ابریشم و یا حتی موی انسان ساخته می‌شوند. استفاده از مژه‌ها مصنوعی چیز جدیدی نیست، اما تفاوت بین تکنیک‌های قدیمی و جدید این است که امروزه، مژه‌های مصنوعی بجای پوست پلک، به مژه‌های شما چسبانده می‌شوند، بنابراین ظاهری فریبنده ایجاد خواهند کرد.


استفاده از مژه مصنوعی راحت‌ترین و بی‌ضررترین راه پرپشت کردن مژه است که در دسترس همه افراد قرار دارد. اکستنشن مژگان باعث خارق العاده شدن شما می‌شود. به هر یک از چشم‌های شما می‌توان مژگان مصنوعی چسباند اما به جای این که از مژگان مصنوعی استفاده کنید می‌توانید از مژگان اکستنشنی استفاده کنید زیرا مژه‌های مصنوعی که استفاده می‌شود با یک نگاه ساده کاملا قابل تشخیص می‌باشد اما هنگامی که شما اکستنشن مژه انجام می‌دهید ، به سادگی مشخص نمی شود و با مژگان خودتان تفاوت زیادی ندارد. این مژه‌های مصنوعی معمولا بین ۲ تا ۴ هفته و اگر بصورت استثنایی از آنها مراقبت کنید تا ۶ هفته ماندگاری خواهند داشت.
نتیجه ای که شما با اکستنشن مشاهده می‌کنید به مراتب خیلی بالاتر و بهتر از مژه مصنوعی می‌باشد و همین طور مدت دوام اکستنشن پایدار تر است و مدت طولانی تر بر مژه گان شما بدون تغییر باقی می‌ماند. شما حتی اگر تمایل داشته باشید از اکستنشن‌هایی غیر از رنگ مشکی و از اکستنشن‌های براق و رنگی استفاده کنید، متخصصین ما در خدمت شما هستند.
در سالن زیبایی عروس گندم از چسب‌های متنوعی متشکل از بهترین مواد، استفاده می‌شود که بسته به حساسیت شخص مورد نظر انتخاب می‌شوند تا آسیبی به چشم‌های شما وارد نشود. سالن زیبایی گندم با کادر مجرب و محیط کاملا بهداشتی آماده ارائه‌ی انواع خدمات اکستنشن مژه با جدیدترین و مطمئن‌ترین روش‌هاست.

برای کاشت و اکستنشن مژه در مجموعه زیبایی و آموزشی گندم کافیست از یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید.
همکاران ما لبخند و گشاده رویی آماده صدای شما هستند.
تلفن ثابت:‌ 02122375763
موبایل:‌ ۰۹۳۵۶۸۹۸۹۳۳

همچنین شما عزیزان می‌توانید با استفاده از این لینک بصورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنید.

ساعات کاری

روزهای تعطیل 

پشتیبانی تلفنی

شنبه تا پنجشنبه

9 صبح الی 6 عصر