نکات ضروری قبل از انجام میکروبیلدینگ ابرو

شاید برایتان سوال شود میکروبلیدینگ ابرو چه فرقی با تتوی ابرو که سالها پیش استفاده می شد دارد؟ اگر قصد دارید میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید و هنوز مردد هستید حتما این مطلب را مطالعه فرمایید!

میکروپیگمنتیشن موی سر چیست و چه چیزهایی باید درباره آن بدانید؟

میکروپیگمنتیشن موی سرکه با نام های اسکالپ، اسکالپ موی سر، میکرواسکالپ موی سر، هاشور کف سر، شبیه سازی موی سر، تاتوی سر، پیگمنت سر، اس ام پی، SMP نیز شناخته می شود یک روش جدید و مدرن برای پرپشت نشان دادن و ترمیم موی سر می باشد و با دستگاه مخصوصی انجام می شود که بدون درد و خونریزی است...

میکروبیلدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو تکنیکی است که با آن می توان به راحتی ابروها را تغییر فرم یا قرینه سازی کرد و باعث زیباتر شدن ابروها و در نتیجه صورت شد.

 

میکروپیگمنتیشن لب چیست و چه چیزهایی باید درباره آن بدانید؟

میکروپیگمنتیشن لب در واقع تکنیک جدیدی برای زیباتر نشان طبیعی لب است و این تکنیک ها با نام های حجیم سازی لب، لب سازی، شیدینگ لب، سایه زنی لب، خط لب، رژ لب، هاشور لب شناخته می شوند. در واقع هدف همه این تکنیک ها قرینه سازی لب، رفع نقایص لب و زیباتر نشان دادن لب بدون هیچ عمل یا پروتزی است...

هاشور ابرو چیست

هاشور ابرو چیست؟؟؟؟؟؟

همایش کسب و کار من

همایش کسب و کار من در آکادمی گندم 

دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن

راهکاری برای بانوان عزیز کشورم جهت کسب درآمد 

آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن

امروزه بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌ صورت ببرند نداشته باشند.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

در نگاه اول و دید عوام همه کارهایی که برای پرپشت کردن مژه انجام میشود به کاشت مژه معروف شده در صورتی که اینطور نیست.

ساعات کاری

روزهای تعطیل 

پشتیبانی تلفنی

شنبه تا پنجشنبه

9 صبح الی 6 عصر